MDRT-Kancelaria-Global

MDRT

Kolejny rok z Million Dollar Round Table.

Ściągnij nasz certyfikat

Ściągnij nasz certyfikat (Cz. 2)

MDRT-Kancelaria-Global
MDRT

Million Dollar Round Table – to najwyższe wyróżnienie w branży finansowej przyznawane przez The Premier Association of Financial Professionals w USA.

Na całym świecie członkostwo w MDRT to elita branży finansowo - ubezpieczeniowej.

Mniej niż 0,5% przedstawicieli tego rynku kwalifikuje się do tytułu MDRT.

Ściągnij nasz certyfikat
Global-kancelaria-certyfikat-EFP
EAFP

Dyplom potwierdzający ukończenie Europejskiej Akademii Planowania Finansowego jest Certyfikatem EFFP (European Federation of Financial Proffesionals), niezależnej europejskiej instytucji certyfikującej doradców finansowych

w oparciu o europejskie standardy planowania finansowego oraz zgodnie ze standardami ISO 22222 (International Organization of Standarization) w zakresie usług planowania finansów osobistych i biznesowych.

Ściągnij nasz certyfikat
Pspu-certyfikat-Kancelaria-Global
AMBASADOR KODEKSU ETYKI

CFO24 jest sygnotariuszem Kodeksu Etyki propagowanego przez Polską Izbę Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych. W uznaniu wieloletnich, szczególnych zasług na rzecz promocji Kodeksu Etyki zawodowej i nienaganną postawę w zakresie doradztwa i pośrednictwa finansowego w Polsce CFO24 otrzymało z Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych tytuł AMBASADORA Kodeksu Etyki.


Ściągnij nasz certyfikat

Produkty

color-blocks-1INWESTYCJE

Najlepsze wyniki finansowe osiągane są dzięki indywidualnej, długofalowej strategii inwestycyjnej. Dlatego misją Kancelarii Global jest zagwarantowanie, aby wszystkie decyzje, dotyczące strategii, ryzyka, portfela instrumentów finansowych były zawsze zgodne z założonymi przez Klienta celami.

color-blocks-2UBEZPIECZENIA

Pomagamy planować pewnie i odpowiedzialnie przyszłość. Dobieramy obiektywnie najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe i konieczne zakresy Twojej ochrony i rodziny przed przeciwnościami losu. Pomożemy dopasować Ci ubezpieczenie do Twoich zmieniających się w czasie potrzeb i możliwości.

color-blocks-3OBLIGACJE KORPORACYJNE

Dywersyfikacja posiadanych rozwiązań inwestycyjnych to podstawa mądrego inwestowania. Relatywnie krótkoterminowe i wysoko oprocentowane Obligacje Korporacyjne to dobry sposób na poszerzenie horyzontów inwestycyjnych. Dodatkowo wprowadzone na rynek wtórny, dają kolejną okazję do zysku w szerokiej ofercie publicznej i nie publicznej.

color-blocks-2LOKATA

Lokata w złoto fizyczne - zakup fizycznego złota w postaci sztab lub monet bulionowych w celu ochrony majątku przed inflacją oraz jego pomnożenia w skutek sprzedaży w późniejszym czasie po korzystniejszym kursie. W odróżnieniu od "lokat" oferowanych przez firmy para-bankowe, lokowanie w złoto fizyczne ściśle wiąże się z fizycznym wejściem w posiadanie kruszcu.

Usługi

color-blocks-1ASSETS & WEALTH MANAGEMENT

Najlepsze wyniki finansowe osiągane są dzięki indywidualnej, długofalowej strategii inwestycyjnej zawsze zgodnie z założonymi przez Klienta celami. Indywidualna strategia inwestycyjna powstaje w oparciu o szczegółowo rozpoznane preferencje Klienta. Doradcy Asset Management tworzą profil inwestycyjny w ścisłej współpracy z inwestorem. zobacz więcej...

color-blocks-2WEALTH GUARD

Kompleksowe zabezpieczenie majątku prywatnego i firmowego jest dużą sztuką i umiejetnością.
Zgromadzone przez lata aktywa i pasywa zasługują na bezpieczną ochronę na wypadek różnych niesprzyjających okoliczności. Stała analiza doświadczeń w tym zakresie i nowych rozwiązań pozwala dobierać najlepsze oferty.

color-blocks-3AUDYT & SOLUTIONS

W Kancelarii GLOBAL nie akceptujemy standardowych rozwiązań. Każdy z naszych Klientów w oparciu o Indywidualną Analizę Potrzeb precyzyjnie określa krótko i długo terminowe cele, które mogą być zrealizowane tylko dzięki stworzeniu indywidualnej strategii inwestycyjnej. Tylko niezależne, pozbawione ograniczeń koncepcje rozwiazań mogą osiągnąć ponad przeciętne efekty.

color-blocks-2SUKCESJA

Świadome, zaplanowane, zabezpieczenie przyszłości naszych najbliższych poprzez zapewnienie im dostępu do zgromadzonych środków i praw majątkowych bez narażania ich na wysokie podatki i długie postępowanie spadkowe. Profesjonalnie pomagamy naszym Klientom zaplanować efektywnie każdy etap procesu przekazania majątku

color-blocks-1ART FINANCE

Jak zdefiniować zysk na najwyższym poziomie? Wytrawni koneserzy wśród inwestorów nie mają z tym problemu: to pewna inwestycja na długie lata, która codziennie dostarcza wyrafinowanych korzyści w postaci „emocjonalnej dywidendy". Zawsze idealnie dopasowujemy zobacz więcej...

color-blocks-2e-CONTROLING

To nowoczesne narzędzie internetowe, oparte o technologię web, służące do określenia własnej koncepcji inwestycyjnej, sprawdzenia jej skuteczności na danych historycznych: TFI-polskie , TFI-zagraniczne, UFK, Indeksy GPW, Notowania GPW, New Connect zobacz więcej...