global-biuro-111

Celem stworzenia marki GLOBAL Kancelarie było zapewnienie Klientom najlepszej obsługi na rynku doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego.

Opierając się od 1996 roku na doświadczeniu i nowatorskim formom spersonalizowanej usługi Private Finance dziś obsługujemy najzamożniejszych i najbardziej wymagających Klientów.

Oferując współpracę z doświadczonymi Specjalistami i Ekspertami wyznającymi zasady Kodeksu Etyki Polskiej Izby Doradców Finansowych i Ubezpieczeniowych budujemy dobre zaufanie do naszej branży.

Niezależność kapitałowa i korporacyjna, bezstronność i obiektywizm , współpraca z wiodącymi Bankami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi pozwala formułować trafne koncepcje w usłudze Private Finace..
GLOBAL Kancelaria certyfikaty

GLOBAL Kancelaria certyfikaty

Produkty

color-blocks-1INWESTYCJE

Najlepsze wyniki finansowe osiągane są dzięki indywidualnej, długofalowej strategii inwestycyjnej. Dlatego misją Kancelarii Global jest zagwarantowanie, aby wszystkie decyzje, dotyczące strategii, ryzyka, portfela instrumentów finansowych były zawsze zgodne z założonymi przez Klienta celami.

color-blocks-2UBEZPIECZENIA

Pomagamy planować pewnie i odpowiedzialnie przyszłość. Dobieramy obiektywnie najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe i konieczne zakresy Twojej ochrony i rodziny przed przeciwnościami losu. Pomożemy dopasować Ci ubezpieczenie do Twoich zmieniających się w czasie potrzeb i możliwości.

color-blocks-3OBLIGACJE KORPORACYJNE

Dywersyfikacja posiadanych rozwiązań inwestycyjnych to podstawa mądrego inwestowania. Relatywnie krótkoterminowe i wysoko oprocentowane Obligacje Korporacyjne to dobry sposób na poszerzenie horyzontów inwestycyjnych. Dodatkowo wprowadzone na rynek wtórny, dają kolejną okazję do zysku w szerokiej ofercie publicznej i nie publicznej.

color-blocks-2LOKATA

Lokata w złoto fizyczne - zakup fizycznego złota w postaci sztab lub monet bulionowych w celu ochrony majątku przed inflacją oraz jego pomnożenia w skutek sprzedaży w późniejszym czasie po korzystniejszym kursie. W odróżnieniu od "lokat" oferowanych przez firmy para-bankowe, lokowanie w złoto fizyczne ściśle wiąże się z fizycznym wejściem w posiadanie kruszcu.

Usługi

color-blocks-1ASSETS & WEALTH MANAGEMENT

Najlepsze wyniki finansowe osiągane są dzięki indywidualnej, długofalowej strategii inwestycyjnej zawsze zgodnie z założonymi przez Klienta celami. Indywidualna strategia inwestycyjna powstaje w oparciu o szczegółowo rozpoznane preferencje Klienta. Doradcy Asset Management tworzą profil inwestycyjny w ścisłej współpracy z inwestorem. zobacz więcej...

color-blocks-2WEALTH GUARD

Kompleksowe zabezpieczenie majątku prywatnego i firmowego jest dużą sztuką i umiejetnością.
Zgromadzone przez lata aktywa i pasywa zasługują na bezpieczną ochronę na wypadek różnych niesprzyjających okoliczności. Stała analiza doświadczeń w tym zakresie i nowych rozwiązań pozwala dobierać najlepsze oferty.

color-blocks-3AUDYT & SOLUTIONS

W Kancelarii GLOBAL nie akceptujemy standardowych rozwiązań. Każdy z naszych Klientów w oparciu o Indywidualną Analizę Potrzeb precyzyjnie określa krótko i długo terminowe cele, które mogą być zrealizowane tylko dzięki stworzeniu indywidualnej strategii inwestycyjnej. Tylko niezależne, pozbawione ograniczeń koncepcje rozwiazań mogą osiągnąć ponad przeciętne efekty.

color-blocks-2SUKCESJA

Świadome, zaplanowane, zabezpieczenie przyszłości naszych najbliższych poprzez zapewnienie im dostępu do zgromadzonych środków i praw majątkowych bez narażania ich na wysokie podatki i długie postępowanie spadkowe. Profesjonalnie pomagamy naszym Klientom zaplanować efektywnie każdy etap procesu przekazania majątku

color-blocks-1ART FINANCE

Jak zdefiniować zysk na najwyższym poziomie? Wytrawni koneserzy wśród inwestorów nie mają z tym problemu: to pewna inwestycja na długie lata, która codziennie dostarcza wyrafinowanych korzyści w postaci „emocjonalnej dywidendy". Zawsze idealnie dopasowujemy zobacz więcej...

color-blocks-2e-CONTROLING

To nowoczesne narzędzie internetowe, oparte o technologię web, służące do określenia własnej koncepcji inwestycyjnej, sprawdzenia jej skuteczności na danych historycznych: TFI-polskie , TFI-zagraniczne, UFK, Indeksy GPW, Notowania GPW, New Connect zobacz więcej...