Misją GLOBAL Kancelarii jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych, które pomagają zaspokoić i zabezpieczyć ich potrzeby na każdym etapie życia.Celem stworzenia marki GLOBAL Kancelaria było zapewnienie Klientom najlepszej obsługi na rynku usług doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego.

Od 1996 roku prowadzimy ciągłe działania zmierzające do podniesienia jakości świadczonych usług z zachowaniem niezależności finansowej wobec banków, funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, grup kapitałowych.Wypracowanie unikalnych metod, dzięki nowatorskim i wyjątkowo spersonalizowanym usługom ASSET MANAGMENT upewniło nas w słuszności ponoszonych wysiłków.

Oferując współpracę z doświadczonymi ekspertami na rynku polskim i międzynarodowym rynku, GLOBAL zyskał wysoką opinię lidera pod względem eksperckiej obsługi, nastawionej na efektywne spełnianie oczekiwań Klientów.Posiadanie tytułu Ambasadora Kodeksu Etyki Polskiej Izby Doradców Finansowych i Ubezpieczeniowych potwierdza wysoki poziom etyki naszej pracy.

GLOBAL Kancelaria certyfikaty

GLOBAL Kancelaria certyfikaty

color-blocks-1Kariera

Rozwój naszej Kancelarii zakłada nawiązanie współpracy ze Specjalistami i Ekspertami realizującymi zadania serwisowe i sprzedażowe w formule private finance. U potencjalnego kandydata cenimy zdolność do szybkiego uczenia się i stałego doskonalenia własnych kompetencji zobacz wiecej...